Zákaznícke centrum

call Zákaznícka linka
skylan@skylan.sk
038/ 370 00 00 
Námestie SNP 1b
958 01 Partizánske

Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:
9:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00

Servisný technik

Help deskServis
technik@skylan.sk
0907 706 706
od 8:00 do 20:00

Vyhľadávanie

O firme

nbspVítame Vás na stránke spoločnosti SkyLAN s.r.o. Sme mladá, flexibilná spoločnosť fungujúca na trhu elektronických komunikácií v Partizánskom a blízkom okolí. Hlavnou náplňou našej činnosti je poskytovanie prístupu do globálnej siete Internet. Našou prioritou je maximálna starostlivosť o zákazníka a poskytovanie čo najkvalitnejších služieb za prijateľné ceny.

nbsp

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od 25.2.2004. Za toto pomerne nie veľmi dlhé obdobie sa nám podarilo vybudovať veľmi kvalitnú internetovú sieť s použitím najmodernejších technológií, vďaka čomu Vám môžeme ponúknuť široké spektrum programov pripojenia do siete Internet za bezkonkurenčné ceny.

nbsp

Okrem prístupu do siete Internet poskytujeme pre jednotlivcov, malé skupiny, ale i väčšie spoločnosti doplnkové služby, ako sú napr. tvorba a správa sietí, výroba a správa WEB stránok, prenájom WEB priestoru, SERVERhostingové služby, správa E-mailových účtov a všetko ostatné v rámci možností technickej realizácie.

nbsp

S cieľom priblížiť sa svojim zákazníkom a uľahčiť cestu k ponúkaným službám sme zriadili aj maloobchodnú predajňu, kde Vám vyškolený pracovník pomôže pri výbere tej pravej služby práve pre Vás. Zároveň pre Vás poskytujeme predaj a inštaláciu počítačov, hardwaru, softwaru a výpočtovej techniky podľa konkrétnych požiadaviek, pričom dovoz priamo k zákazníkovi je samozrejmosťou.

nbspAj vďaka našim zákazníkom sa značka SkyLAN stala zárukou vysokej kvality a výhodnej ceny. No napriek tomu sa budeme neustále snažiť zlepšovať svoje služby, v čom nám určite pomôžu aj Vaše inovatívne pripomienky a návrhy, ktoré nám môžete adresovať.

Ďakujeme za Vašu priazeň.